O mnie

Z zawodu jestem ekonomistką, ukończyłam studia na Akademii Ekonomicznej w Katowicach, na wydziale ekonomii. Po studiach pracowałam w różnych branżach, m.in. publicznej, gastronomicznej, logistycznej, w środowiskach silnie sfeminizowanych jak i wśród samych mężczyzn. Przez 2 lata mieszkałam w USA, 6 miesięcy w Irlandii, a potem w UK.

 

Po powrocie z wojaży zdecydowałam się zająć tym, co od dzieciństwa sprawiało mi radość, czyli stylizacją ubioru.  Od 10 lat zdobywam doświadczenie pracując jako makijażystka i stylistka, głównie z indywidualnym klientem. Organizuje także  sesje zdjęciowe i współpracuje przy nich. Przeprowadzam indywidualne kursy makijażu, stylizacji, pomagam dobrać suknie i całą oprawę ślubu, chodzę na zakupy z klientami, dokonuje przeglądu szafy. Współpracuję z firmami i instytucjami przy różnego rodzaju eventach.

 

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie dając z siebie 100 %.

ZDOBYTE CERTYFIKATY

cert1
cert2
12227034_926994274036483_812737978703833223_n
cert13

Wiem jak bardzo ważny jest wygląd, ale może nawet bardziej ważna jest świadomość swoich plusów i minusów. I wtedy gdy wyglądamy nie najlepiej, wiemy co zrobić aby szybkim sposobem to naprawić.

Moje usługi dedykuje wszystkim tym, którzy nie mają czasu na szukanie sposobu na swój wizerunek, a wymaga tego praca, nowe środowisko, lub mają po prostu ochotę na zmianę, ale nie wiedzą od czego zacząć.

 

Pozdrawiam
Agnieszka Bączek

Umów się na spotkanie!

Osobista Stylistka / Personal Shopper / Make-up